Історії успіху

Професійний трамплін

Конкурс Verallia Design Awards це :

  • Оцінка Вашого резюме;
  • Можливість побачити Ваш проект на ринку

Доказом цього є фото пляшок “Serac” та “Soirée à rosé”, які бути реалізовані, після того як клієнти їх помітили!

Дізнайтесь історї наших двох “пляшок-зірок”

Verallia Bottle
Леслі Даблін
Sérac
Verallia Bottle
Мелітіна Курвуазье
Soirée à rosé

My creation process

Леслі Даблін

Пляшка "Serac" Леслі Дабілн, попередньо студентка останнього курсу школи Pivaut, факультету дизайну інтер`єрів та переможець Verallia Design Awards 2016 в категорії Вино, була обрана винним дистриб'ютором Maison Du Sud  для маркетингу їх вина JeanJean. Пляшка "Serac" сьогодні доступна в супермаркетах.

See portfolio

“Цей конкурс був надзвичайним досвідом, з конкретним проектом для реалізації. Я змогла відкрити скло та збагатити свої знання по роботі з ним. Побачити як мій проект переміг дало мені багато надії на майбутнє. Навіть після повідомлення про реалізацію проекту, я все ще не може повірити в це! “

My creation process

Мелітіна Курвуазье

Перший приз конкурсу у 2010 році, пляшка Мілітіни Курвуазье “Soirée à rosé” – на той час студентки Бульської школи – була реалізована з 2013 року Жераром Бертраном під назвою Côte des Roses for AOP languedoc. Дно пляшки вирізблене у формі троянди - це успіх у Франції та США і зараз навіть адамтоване у магнум форматі.

" Тема "Створи зміни" за допомогою скляної пляшки мене зацікавила, і саме відвідуючи підприємство я знайшла натхнення. Було чудово і дуже вражаюче відкрити процес промислового виготовлення скла! Дні праці були нагороджені головним призом, я не вірила! Тоді я змігла стежити за створенням прототипів в реальності, це було чудово!"