Новини verallia

Зустрічайте переможців міжнародного фіналу конкурсу

   Verallia – один із світових лідерів у скляній тарі для напоїв та продуктів харчування, назвав переможця грандіозного фіналу їхнього конкурсу дизайну Verallia Design Awards. Аура Рамос, Деніз Донмез і Рохит Сахас Рабуде, три студенти італійського випуску , були відібрані за своїм проектом De Fiasco, пляшка для ринку вина.

   З 2009 року різні дочірні компанії Verallia проводять щорічний конкурс проектів. У 2017 році Verallia Design Awards проходило у семи країнах: Німеччині, Бразилії, Іспанії, Франції, Італії, Португалії та Україні. Майже 1000 студентів школи мистецтва чи дизайну та недавні випускники розробили інноваційну скляну тару на основі даної теми. Учасники отримали підтримку від команди Verallia, зокрема, було надано їм інформацію про скло та вимоги до його виготовлення.

    Оскільки число молодих дизайнерів, що представляють проект, з кожним роком збільшується, і оскільки клієнти все частіше прагнуть вивчати нові ідеї, Verallia вирішила відкрити свій конкурс на міжнародному рівні та підготувати цей перший гранд-фінал. Конкуренти – це переможці різних національних змагань. Італійський проект De Fiasco був виділений на засіданні журі в Парижі, членами якого є сім фіналістів, клієнти, професійні дизайнери, журналісти та представники торгових та маркетингових груп Verallia. Надихнувшись від італійської флаконної пляшки, De Fiasco – це нова інтерпретація старої пляшки, яка в той самий час поєднує різні матеріали (солома, мереживо та скло), щоб забезпечити 100% скляну сучасну версію. Оригінальна пляшка, обробка соломою та мереживом, була замінена зовнішньою гравюрою.

повернутися до списку