Новини verallia

Вітаємо переможців 2-го випуску Verallia Design Awards

   Оскільки число молодих дизайнерів, що беруть участь у проекті з кожним роком збільшується, і клієнти все частіше прагнуть вивчати нові ідеї, у 2018 році Verallia Україна реалізувала 2-й випуск конкурсу. Тема 2018 – «Створіть продукт, що буде відрізнятись». 13 липня креативний простір Inveria вітав фіналістів національного етапу Verallia Design Awards. На конкурсі взяли участь 56 учасників, а на фінальний етап було обрано лише 8 проектів.

Після підрахунку у кожній категорії було визначено лідерів:

Проект “Frui” – Антоніна Касьянова, категорія “Продукти харчування”

frui

   Створюючи концепт, Антоніна намагалась уявити пляшку, з якої буде приємно споживати сік у спекотну пору року. Плавні переходи по діагоналі схожі на хвилі на контурах, що і створює враження єдності з природою і дає відчуття свіжості

Проект “Otherwise” – Анна Гоменюк, категорія “Алкогольні напої”

otherwise

Простота, багатогранність та плавність характеризують проект Анни. Ця пляшка ідеально підійде для алкоголю із забарвленням, адже окрім внутрішніх граней пляшки статусність напою підкреслена преміальним товстим дном.

Уже другий рік поспіль партнером конкурсу в Україні є міжнародний бренд  Nemiroff – виробник високоякісного алкоголю та один з лідерів українського ринку, що представлений більш ніж у 80-ти країнах світу. У 2018 році було вирішено підтримати одного із учасників конкурсу та запросити до проходження літнього стажування у відділі маркетингу компанії Nemiroff, що неодмінно стане цінним досвідом для молодого спеціаліста.

dsc_3725

Вітаємо всіх переможців конкурсу!

повернутися до списку