Питання/Відповіді

РЕЄСТРАЦІЯ

ЯКЩО Я НЕДАВНО ЗАКІНЧИВ(-ЛА) УНІВЕРСИТЕТ, ЧИ МОЖУ Я ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Так, конкурс відкритий для всіх студентів-дизайнерів і молодих випускників, які недавно отримали ступінь з дизайну. Таким чином конкурс проводиться не лише для професіоналів та професійних компаній, а скоріше для молодих дизайнерів.

ЩО ВІД МЕНЕ ВИМАГАТИМЕТЬСЯ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ?

Реєстрація може бути здійснена двома шляхами: за допомогою вашого профілю у Facebook або через заповнення реєстраційної форми. Якщо ви під’єднуєтеся через Facebook, е-мейл адреса за якою закріплений ваш аккаунт у Facebook, буде вважатися вашим логіном (при бажанні його можна змінити). Ви можете вибрати пароль. Цей спосіб реєстрації допоможе вам зекономити час та зберегти ваші особисті дані, оскільки таким чином цей сайт не зберігає і не обробляє дані самостійно. Якщо ви вибираєте заповнення заявки, вам буде запропоновано ввести наступні поля: своє ім’я, прізвище, номер телефону (для того, щоб зв’язатися з вами та вашим навчальним закладом), і як ви дізналися про Verallia Design Awards. При реєстрації немає необхідності вказувати категорію, яка вас зацікавила, цей пункт буде запропоновано тільки при поданні проекту.

ЯКЩО ПРОЕКТ РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ БІЛЬШЕ НІЖ ОДИМ УЧАСНИКОМ, ЧИ КОЖЕН ПОВИНЕН РЕЄСТРУВАТИСЯ ОКРЕМО?

Так. Таким чином усі кандидати зможуть отримувати найновіші оновлення стосовно перебігу змагання одночасно. Однак кожна окрема заявка повинна містити контактну особу, з якою можна буде зв’язатися у випадку перемоги.

Я ЗАГУБИВ СВІЙ ЛОГІН. ЯК Я МОЖУ ВІДНОВИТИ ЙОГО?

Ваш ідентифікатор – це е-мейл адреса, яку ви вказали при реєстрації. Якщо ви обрали реєстрацію через Facebook, ваша ідентифікаційна е-мейл адреса співпадає з тією, до якої прив’язаний ваш аккаунт на Facebook. Якщо проблема не зникає, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: marketing.veralliaukraine@verallia.com.

Я ЗАБУВ СВІЙ ПАРОЛЬ. ЯК Я МОЖУ ВІДНОВИТИ ЙОГО?

Просто натисніть на іконку “forgotten password”(англ. «забули пароль») справа від поля авторизації. Новий пароль буде надісланий на вашу е-мейл адресу. Якщо це не працює, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: marketing.veralliaukraine@verallia.com.

ЗАВАНТАЖЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Коли я повинен завантажити свій проект

Завантаження проектів буде відкрите з 19 лютого до 3 травня опівночі. Жоден проект, який буде поданий не під час цього періоду, не прийматиметься. Однак до 3 травня, ви зможете переглядати ваш завантажений файл та редагувати його. Останні виправлення будуть мати остаточне значення.

ЧИ ПОВИНЕН Я СТАВИТИ СВОЄ ІМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ В ОПИСІ МОГО ФАЙЛУ?

Ні, опис та заявка повинні залишатися анонімними, щоб це не змогло вплинути на членів журі. Verallia залишає за собою право вилучати видимі імена у випадку, якщо попередні інструкції не виконані

ЧИ МОЖУ Я ПОДАВАТИ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ВЖЕ ВИГРАВАВ ЯКІСЬ КОНКУРСИ?

Так, але ви повинні перевірити, чи раніше не подавалися проекти, ідентичні до вашого, і упевніться, що при потребі Verallia зможе придбати необхідні авторські права. Verallia або один з її клієнтів не можуть удосконалювати ваш проект, і ви не можете подавати його одразу після конкурсу.

Я ХОЧУ ЗМІНИТИ ЗОБРАЖЕННЯ АБО ІНШИЙ ЕЛЕМЕНТ МОЄЇ ЗАЯВКИ. ЦЕ МОЖЛИВО?

Так. До півночі 3 травня ви можете редагувати вашу заявку. Зайшовши на персональну сторінку кандидата ви матимете доступ до усіх заповнених полів, які ви зареєстрували Останні виправлення зроблені до півночі 3 травня вважатимуться останньою версією файлу.

ГОЛОСУВАННЯ ТА ВИБІР ЖУРІ

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ?

1. Представлені проекти проходять етап попереднього відбору, де їх оцінюють за наступними критеріями:

  • відповідає темі конкурсу
  • дотримується промислової здійсненності
  • висвітлює сферу скляних матеріалів (інновація в проекті не повинна стосуватися якогось іншого матеріалу)

2. Онлайн голосування відкрите для клієнтів компанії Verallia, її працівників та журі.

3. Найкращий проект з кожної категорії буде презентований комісії журі, яка обиратиме переможців у кожній категорії.

ЯКИМ ЧИНОМ ПРОВОДИТЬСЯ ВИБІР ПЕРЕМОЖЦІВ?

Для всіх категорій (харчові продукти / алкогольні напої), вкінці травня внутрішній комітет, який складається з працівників інженерного, виробничо-торгового та маркетингового відділів компанії Verallia здійснює попередній відбір проектів. Ті з них, які потрапили у короткий список номінантів, будуть представлені на он-лайн голосуванні, яке розпочнеться у травні та буде доступним для клієнтів компанії Verallia, її працівників, а також для пакувальних служб та журналістів. Після цього он-лайн голосування пройде реальна дискусія з членами журі в режимі реального часу.

ХТО Є ЧЛЕНАМИ ЖУРІ?

Кожного року компанія Verallia покладається на її клієнтську мережу професіоналів в галузі продуктів харчування та напоїв. Тут представлені усі види ринків та їх різноманітні функції (управління закупівлями, менеджмент, розвиток …). Точний склад журі буде повідомлений в травні 2019 року

КОЛИ ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ VERALLIA DESIGN AWARDS 2016 БУДЕ ОГОЛОШЕНО?

Переможців повідомлять після обговорення між членами журі вкінці травня, напередодні церемонії нагородження, отже у компанії Verallia буде трохи часу щоб підготувати модель їхніх проектів (в кращому випадку зі скла, або оргскла, або з плексі скла, тощо). Щоб підготувати таку модель знадобиться 3D план. Виробництво моделі здійснюється за рахунок компанії Verallia, її дизайнерського офісу та її партнерів та схвалюється лауреатом.

НАГОРОДИ ТА ПРИЗИ

ДЕ І КОЛИ БУДЕ ПРОХОДИТИ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ?

Церемонія нагородження відбудеться в Києві в червні 2019. Вона буде проходити у формі коктейль-вечірки в м. Київ

ВІДВІДУВАННЯ ЗАВОДУ З ВИРОБНИЦТВА СКЛЯНОЇ ТАРИ

Я Б ХОТІВ(-ЛА) ВІДВІДАТИ ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА СКЛЯНОЇ ТАРИ. ЦЕ МОЖЛИВО?

Якщо ви зареєстровані у своєму університеті, ваш викладач може зв’язатися з нами (див. контактну форму), щоб влаштувати візит на завод. Наш завод у Зорі буде радий прийняти вас. Вам запропонують вибрати одну з двох дат у проміжку між лютим та квітнем 2019 року. Мінімальна кількість учасників повинна зареєструватися, щоб ми змогли укомплектувати візит. Усю необхідну інформацію ви можете на головній сторінці конкурсу, або у організаторів. Усі інші витрати покриватиме компанія Verallia.

ЯК ВИГЛЯДАЄ ЕКСКУРСІЯ НА ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА СКЛЯНОЇ ТАРИ?

Традиційно екскурсія на завод розпочинається приблизно о 10 ранку і закінчується о 3 годині дня. Спочатку відбувається невеличке введення, де розповідають про скляні матеріали та процес виробництва. Зазвичай його проводить директор заводу або технічний менеджер. Потім група відвідує печі і склади. Цю частину екскурсії зазвичай проводить залучений колишній працівник-пенсіонер. Також директор науково-дослідного і проектно-конструкторського відділу розповідає про завдання цього відділу і пояснює різні стадії розробки продукту; при можливості розповідь проводиться у в конструкторському бюро, де можна розглянути всі технічні засоби та макети. Заключне слово про конкурс завершує екскурсійний день.

СКЛО ЯК УПАКОВКА

ЩО ТАКЕ СКЛО? ЯКІ Є ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ?

Ця інформація доступна у вкладці “Технічні характеристики”, яка з’являється, коли ви підключені до аккаунта (дивіться розділ “Мій обліковий запис”).

ЯКОЮ Є СКЛЯНА ПЛЯШКА? ЯКОЮ Є СКЛЯНА БАНКА?

Ця інформація доступна у вкладці, яка з’являється, коли ви підключені до аккаунта (дивіться розділ “Мій обліковий запис”).

МЕНІ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ. ХТО МОЖЕ МЕНІ ДОПОМОГТИ?

Якщо ви не знайшли відповіді на ваше запитання у доступній при підключенні інформації (див. “Мій обліковий запис”), або на нашому веб-сайті www.verallia.ua або www.selective-line.com, будь ласка, контактуйте за наступною е-мейл адресою: marketing.veralliaukraine@verallia.com

Інше

Do you have another question ?